Volné pracovní místo  Finanční controller (AJ) - možnost kariérního růstu

Lokalita Telč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Připravovat data pro interní použití firmy
Zpracovávat a kontrolovat měsíční uzávěrky, zprávy z reportingu, finanční výkazy
Vést finanční analýzy podle útvarů společnosti
Tvořit cash flow
Mít na starost podklady pro podnikatelské plány firmy
Pracovat s informačním systémem společnosti
Podílet se na systému strategického plánování
Denně komunikovat s kolegy na mezinárodní úrovni
Cestovat občas do zahraničí (Holandsko)

Požadujeme

Máte praxi v controllingu/reportingu a hledáte stabilní práci, kde budete moci časem převzít post finančního manažera? Potřebujeme aktivní AJ (min. B2), znalosti účetnictví, daňové agendy vítáme. Zajímavá mzda + 13.plat, možnost kariérního růstu s navyšováním platu, příležitostné cesty do zahraničí.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou mzdu dle praxe + odměny
13.plat
Jednorázové odměny za inovace
Věrnostní odměny
Kariérní růst
Pravidelné navyšování platu
Zvýhodněný mobilní tarif
5 týdnů dovolené
Příležitostné cesty do zahraničí (Holandsko)
Jazykové kurzy angličtiny
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Příspěvek na dojíždění, sport a kulturu
Slevy na produkty a služby partnerů
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Telč

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

CHCETE ZAŽÍT NOVÝ START V OBLASTI FINANCÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A POVÍME SI DETAILY!